Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у листопаді 2020 року було розглянуто 96 звернень. З них письмових – 68, за допомогою телефону – 15, через засоби масової інформації - 3.

Через органи влади вищого рівня надійшло 10 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 8, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 2.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 31 зверненню громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 1 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримав 31 заявник, знаходиться на розгляді 33 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 93, повторні – 3; дублетне - 0, неодноразові – 1.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 68, через органи влади – 10; ч/з засоби масової інформації – 3; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 15.

За видами: заяви – 87; скарги – 9, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 55; чоловіча – 39, анонім – 2;

За типом: листи – 75; усне – 18; електронне – 3.

За суб′єктом: індивідуальні – 88; колективні – 6; анонім – 2.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 11 громадян пільгових категорій: 10 пенсіонерів, 1 ветеран праці. Від інших категорій громадян надійшло 2 звернення, 83 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (19), комунальне господарство (18), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (8), житлова політика (7), екологія та природні ресурси (7), містобудування та архітектура (3), праця і заробітна плата (6), охорона здоров’я (5), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (5), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (5), транспорт і зв'язок (4), земельні відносини, аграрна політика (3), діяльність підприємств та установ (3), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), оформлення права власності на нерухоме майно (1), інше (1).