Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у листопаді 2019 року було розглянуто 122 звернення. З них письмових – 79, за допомогою телефону – 6, на особистому та виїзному прийомах міського голови побувало 9 громадян.

Через органи влади вищого рівня надійшло 28 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 17, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 8, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 3.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 45 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 1 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 39 заявників, знаходяться на розгляді 37 звернень.

У звітному періоді зареєстровано 4 повторних звернення: 2 щодо ліквідації незаконної забудови на майданчику між першим та другим поверхом в під'їзді №*у буд. * по вул. Миру, 1 про обрання до складу присяжних Синельниківського міськрайонного суду, 1 стосовно обстеження умов проживання доньки з батьком.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 117; повторні – 4; неодноразові – 1, дублетне – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 9; поштою – 79, через органи влади – 28; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 6.

За видами: заяви – 116; скарги – 6; пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 88; чоловіча – 33; анонім – 1.

За типом: листи - 109; усне – 13; електронне –0.

За суб′єктом: індивідуальні - 120, колективні – 1; анонім – 1.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулося 44 громадянина пільгових категорій: 25 пенсіонерів, 5 учасників антитерористичної операції, 1 особа з інвалідністю І групи, 2 особи з інвалідністю ІІ групи, 2 особи з інвалідністю ІIІ групи, 4 дитини війни, 3 учасника війни, 2 багатодітні сім’ї. Від інших категорій громадян надійшло 8 звернень, 70 звернень надійшло від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (28), комунальне господарство (15), житлова політика (13), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (11), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (11), праця і заробітна плата (9), аграрна політика і земельні відносини (8), містобудування та архітектура (8), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (3), екологія та природні ресурси (2) діяльність підприємств та установ (2), діяльність органів місцевого самоврядування (2), охорона здоров’я (1), оформлення права власності на нерухоме майно (2), державне будівництво, адміністративно-територіальний устрій (1), транспорт і зв'язок (1), інше (5).

Згідно з затвердженим графіком міським головою та його заступником проведено 4 особистих прийоми громадян: 2 особистих прийоми в приміщенні міської ради, 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 1» й 1 виїзний прийом у приміщенні Синельниківського міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора – 2», на яких побувало на яких побувало 9 громадян. В ході прийому порушувались питання ремонту покрівлі, ремонту стелі, надання дозволу на проведення робіт з насадження дерев у парку "Сонячний", ліквідації забудови на майданчику між першим та другим поверхом у багатоквартирному будинку по вул. Миру, 11, відмови в наданні житлової субсидії, тощо.