Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у липні 2020 року було розглянуто 93 звернення. З них письмових – 69, за допомогою телефону – 6, на особистому прийомі – 2.

Через органи влади вищого рівня надійшло 16 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 14, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 2.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 24 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 3 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 35 заявників, знаходиться на розгляді 31 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 91, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 2; поштою – 69, через органи влади – 16; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 6.

За видами: заяви – 85; скарги – 8.

За статтю авторів звернень: жіноча – 57; чоловіча – 36, анонім – 0;

За типом: листи – 73; усне – 17; електронне – 3.

За суб′єктом: індивідуальні – 83; колективні – 10; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 9 громадян пільгових категорій: 6 пенсіонерів, 2 учасника АТО, 1 ветеран праці. Від інших категорій громадян надійшло 2 звернення, 82 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (28), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (11), екологія та природні ресурси (9), соціальний захист (7), праця і заробітна плата (6), земельні відносини, аграрна політика (6), житлова політика (5), містобудування та архітектура (5), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (2), охорона здоров’я (2), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (2), діяльність органів місцевого самоврядування (2), діяльність підприємств та установ (1), оформлення права власності на нерухоме майно (1), обороноздатність, суверенітет, міждержавні і міжнаціональні відносини (1), транспорт і зв'язок (1), інше (4).