Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у квітні 2021 року було розглянуто 168 звернень. З них письмових – 72, за допомогою телефону – 4, через засоби масової інформації – 2, від інших органів, установ, організацій – 1.

Через органи влади надійшло 89 звернень: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 49, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 40.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 29 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, роз’яснення отримали 115 заявників, знаходиться на розгляді 24 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 163, повторні – 2; дублетне - 0, неодноразові – 3.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 72, через органи влади – 89; ч/з засоби масової інформації – 2; від інших органів, установ, організацій – 1; за допомогою телефонного зв'язку – 4.

За видами: заяви – 164; скарги – 4, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 114, чоловіча – 50, анонім – 4;

За типом: листи – 122; усне – 42; електронне – 4.

За суб′єктом: індивідуальні – 159; колективні – 5; анонім – 4.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 26 громадян пільгових категорій: 8 пенсіонерів, 1 особа з інвалідністю ІІ групи, 2 особи з інвалідністю ІІІ групи, 6 учасників АТО, 6 учасників бойових дій, 1 дитини війни, 1 багатодітна сім’я, 1 одинока мати. 142 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (98), соціальний захист (12), праця і заробітна плата (10), земельні відносини, аграрна політика (10), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (8), охорона здоров’я (8), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (4), житлова політика (4), містобудування та архітектура (3), діяльність органів місцевого самоврядування (3), екологія та природні ресурси (2), оформлення права власності на нерухоме майно (2), культура та культурна спадщина, туризм (1), діяльність місцевих органів виконавчої влади (1), освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність (1), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (1), інше (3).