Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у квітні 2020 року було розглянуто 45 звернень. З них письмових – 12, за допомогою телефону – 7, від інших органів, установ, організацій – 1.

Через органи влади вищого рівня надійшло 25 звернень. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 18, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 7.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 4 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 1 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 25 заявників, знаходяться на розгляді 15 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 45, повторні – 0; дублетне -0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 12, через органи влади – 25; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 1; за допомогою телефонного зв'язку – 7.

За видами: заяви – 45; скарги – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 32; чоловіча – 12; анонім – 1;

За типом: листи – 28; усне – 15; електронне – 2.

За суб′єктом: індивідуальні – 42; колективні – 2; анонім – 1.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 18 громадян пільгових категорій: 12 пенсіонерів, 4 особи з інвалідністю ІІ групи, 1 дитина війни, 1 багатодітна сім’я. Від інших категорій громадян надійшло 1 звернення, 26 звернень надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (19), охорона здоров’я (7), комунальне господарство (6), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (3), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (3), діяльність підприємств та установ (1), земельні відносини, аграрна політика (1), містобудування та архітектура (1), транспорт і зв'язок (1), інше (3).