Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у грудні 2020 року було розглянуто 93 звернення. З них письмових – 77, за допомогою телефону – 3.

Через органи влади вищого рівня надійшло 13 звернень: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 7, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 5, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 1.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 38 звернення громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 3 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 33 заявника, знаходиться на розгляді 19 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 90, повторні – 3; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 0; поштою – 77, через органи влади – 13; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 3.

За видами: заяви – 88; скарги – 5, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 61; чоловіча – 32, анонім – 0;

За типом: листи – 82; усне – 10; електронне – 1.

За суб′єктом: індивідуальні – 87; колективні – 6; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 23 громадянина пільгових категорій: 8 пенсіонерів, 6 учасників АТО, 1 учасник бойових дій, 4 багатодітні сім’ї, 1 одинока мати, 2 особи з інвалідністю ІІІ групи, 1 дитина. Від інших категорій громадян надійшло 4 звернення, 66 звернень надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (26), комунальне господарство (12), житлова політика (9), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (9), земельні відносини, аграрна політика (9), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (7), праця і заробітна плата (7), охорона здоров’я (5), екологія та природні ресурси (3), містобудування та архітектура (2), діяльність підприємств та установ (1), інше (3).