ЗВІТ

про роботу зі зверненнями громадян

у виконавчому комітеті Синельниківської міської ради

за червень 2020 року

Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у червні 2020 року було розглянуто 91 звернення. З них письмових – 64, за допомогою телефону – 4, на особистому прийомі – 1.

Через органи влади вищого рівня надійшло 22 звернення. Найбільше звернень виконавчий комітет міської ради отримав від державної установи «Урядовий контактний центр» – 13, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 7, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 1, від Синельниківської місцевої прокуратури – 1.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 10 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 2 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 44 заявника, знаходяться на розгляді 32 звернення.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 87, повторні – 4; дублетне - 0, неодноразові – 0.

За формою надходження: на особистому прийомі – 1; поштою – 64, через органи влади – 22; ч/з засоби масової інформації – 0; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 4.

За видами: заяви – 87; скарги – 4.

За статтю авторів звернень: жіноча – 56; чоловіча – 35, анонім – 0;

За типом: листи – 86; усне – 5; електронне – 0.

За суб′єктом: індивідуальні – 81; колективні – 10; анонім – 0.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 26 громадян пільгових категорій: 23 пенсіонер, 2 учасника АТО, 3 учасника війни. Від інших категорій громадян надійшло 4 звернення, 58 звернень надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: соціальний захист (10), комунальне господарство (24), праця і заробітна плата (7), житлова політика (6), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (15), охорона здоров’я (5), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (4), діяльність підприємств та установ (4), земельні відносини, аграрна політика (3), екологія та природні ресурси (4), містобудування та архітектура (3), транспорт і зв'язок (2), інше (4).