Виконавчим комітетом Синельниківської міської ради у березні 2021 року було розглянуто 104 звернення. З них письмових – 76, за допомогою телефону – 11, через засоби масової інформації – 1, на особистому прийомі міського голови побував 1 громадянин.

Через органи влади надійшло 15 звернень: від державної установи «Урядовий контактний центр» – 11, від контакт-центру «Гаряча лінія голови облдержадміністрації» – 3, від Дніпропетровської обласної державної адміністрації – 1.

Всі звернення розглянуті у встановлені терміни. По 33 зверненнях громадян, які надійшли до виконавчого комітету міської ради, прийняті позитивні рішення, по 3 – відмовлено у задоволенні, роз’яснення отримали 38 заявників, знаходиться на розгляді 30 звернень.

Відповідно до запровадженого класифікатора звернень громадян звернення розподілені так:

За ознакою надходження: первинні – 100, повторні – 1; дублетне - 1, неодноразові – 2.

За формою надходження: на особистому прийомі – 1; поштою – 76, через органи влади – 15; ч/з засоби масової інформації – 1; від інших органів, установ, організацій – 0; за допомогою телефонного зв'язку – 11.

За видами: заяви – 93; скарги – 11, пропозиції – 0.

За статтю авторів звернень: жіноча – 61, чоловіча – 41, анонім – 2;

За типом: листи – 85; усне – 17; електронне – 2.

За суб′єктом: індивідуальні – 98; колективні – 4; анонім – 2.

За звітний період до виконавчого комітету міської ради звернулось 19 громадян пільгових категорій: 12 пенсіонерів, 1 особа з інвалідністю ІІ групи, 1 особа з інвалідністю ІІІ групи, 2 учасника АТО, 2 учасника бойових дій, 1 багатодітна сім’я. Від інших категорій громадян надійшло 1 звернення, 84 звернення надійшли від громадян, які не підпадають під жодну з зазначених категорій у класифікаторі звернень громадян.

Мешканці міста звертались з питань: комунальне господарство (26), охорона здоров’я (14), праця і заробітна плата (12), сімейна та гендерна політика, захист прав дітей (10), економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємництво (10), земельні відносини, аграрна політика (7), соціальний захист (6), містобудування та архітектура (5), діяльність місцевих органів виконавчої влади (4), житлова політика (2), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян (2), екологія та природні ресурси (1), діяльність підприємств та установ (1), Транспорт і зв'язок (1), інше (3).