Шановні земляки! Вже сім місяців триває карантин на території всієї України, введений через COVID-19.

До 29 вересня 2020 року на території міста реєструвалися поодинокі випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Протягом жовтня ситуація різко змінилася: кількість хворих на COVID-19 у місті Синельникове стрімко збільшується щодня.

Так станом на 26 жовтня з початку карантину зареєстровано 162 випадки COVID-19 серед мешканців нашого міста. Лише за останній тиждень лабораторно підтверджено 66 випадків. Здолали недугу 56 осіб, продовжують хворіти 103 пацієнти, які отримують лікування в різних медичних закладах Дніпропетровської області. Серед захворілих - 13 медиків, 9 з яких продовжують хворіти.

І це - не «фейкова» інформація! Це - плачевна статистика, яку ми отримали після того, як більшість вирішила, що карантин - це не обов’язково! Що вже все минуло, що пандемія обійшла нас стороною. Але навпаки - коронавірусна хвороба не відступає, а навпаки, набирає обертів.

Хочу ще раз нагадати, що перші симптоми захворювання можуть з’явитися лише на 14 день після контакту з хворою людиною, а цей контакт частіше відбувається при відвідуванні масових заходів, в тому числі, весілля, день народження. І це при тому, що всі ЗМІ нагадають про дотримання протиепідемічних правил. Особливо це стосується людей віком від 65 років. Серед захворілих мешканців нашого міста 41% - це люди старше 60 років. На превеликий жаль, зареєстровано 2 смертельних випадки серед пацієнтів старше 65 років.

Тому хочу ще раз нагадати, що використання маски, дезінфекція рук та дотримання соціальної дистанції може сповільнити розповсюдження смертельної хвороби.

Прошу вас із розумінням поставитися до вищезазначених обмежень.

Давайте разом докладемо зусиль у подоланні недуги.

Бережіть себе, будьте здорові!