01 червня 2020 року у міськвиконкомі відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Було відзначено, що в місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не виявлено. Всього в місті Синельникове зафіксовано 1 випадок захворювання на COVID-19.

Через сприятливу епідемічну ситуацію, що склалася на території Дніпропетровської області і відповідає вимогам чинного законодавства, на комісії обговорили питання щодо відміни в місті чергових обмежень.

Так з 01 червня, з урахуванням рекомендацій МОЗ, дозволяється робота закладів фізичної культури і спорту (у тому числі проведення навчального тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) за умови перебування в приміщенні не більш 1 відвідувача на 10 м2 площі.

Також дозволяється відвідування занять у групах не більше ніж 10 осіб у закладах освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, отримання документів про професійну (професійно-технічну) освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих.

З 09 червня 2020 року в місті відновлять діяльність заклади дошкільної освіти за умови неухильного виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №20 від 01.06.2020 читати далі