Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці, згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006. Метою заходу є привернення уваги кожної української родини до охорони праці на виробництві, усвідомлення цінності власного життя та здоров’я і життя оточуючих, акцентування уваги дітей та молоді, як майбутніх працівників, на виробничих небезпеках та ризиках. Завдяки конкурсу діти проявляють свої творчі здібності й обдарування, цікавляться майбутньою професією, дізнаються про те, що таке безпечна здорова праця. Вихованці навчальних закладів Синельниківського регіону в трьох вікових групах взяли активну участь в регіональному турі конкурсу. Всі роботи конкурсантів – результат справжньої майстерності дітей та їх творчих наставників.

Приємно розуміти, що підростаюче покоління має чітку сформовану позицію, усвідомлює важливість здорових і безпечних умов праці у власному та суспільному житті.

Пишаємося багатогранністю талантів дітей та молоді Синельниківського регіону.

З вдячністю,

в.о. начальника Синельниківського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області

Н.В. Приходько