Загальний відділ 4-35-96

1

Начальник відділу

Ларіна

Інна Володимирівна

2

Головний спеціаліст по контролю

Литвин

Юлія

Ринатівна

3

Головний спеціаліст по зверннях громадян - 4-24-52

Наріченко

Світлана

Юріївна

4

Спеціаліст І категорії

Організаційний відділ 4-22-91

1

Начальник відділу

Наконечна Ольга Василівна

2

Головний спеціаліст

Череута

Віра Анатоліївна

Відділ кадрової роботи 4-20-32
1 Начальник відділу

Плахотнюк

Наталя

Василівна

2

Головний спеціаліст

Колінько

Ірина

Петрівна

1

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради 4-24-34

Ісаєва

Світлана

Олегівна

Відділ бухгалтерського обліку 4-35-97

1

Начальник відділу- головний бухгалтер

Серветник

Марина

Олександрівна

2

Головний спеціаліст - бухгалтер

Ярошенко

Тетяна Анатоліївна

Юридичний відділ 4-65-18

1

Начальник відділу

Зімодро

Ангеліна Сафараліївна

2

Головний спеціаліст

Тарабара

Єлизавета Петрівна

3

Головний спеціаліст

Ковтун

Анжела

Олегівна

Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи 4-23-22

1

Начальник відділу

Пелих

Сергій Васильович

2

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

Реутова

Людмила

Олександрівна

Відділ з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення 4-26-08

1

Начальник відділу

Половна

Наталія Вікторівна

Відділ архітектури та містобудування 4-22-36

1

Начальник відділу

Шеремет

Світлана

Сергіївна

2

Головний спеціаліст

Водяницька

Ірина Петрівна

Відділ соціально-економічного розвитку міста 4-25-27

1

Начальник відділу

Купрін

Марина Олександрівна

2

Головний спеціаліст

Асташкіна
Ірина

Вячеславівна

Центр надання адміністративних послуг 4-00-81

1

Начальник центру

Корнєв

Олег Леонідович

2

Адміністратор

Назаренко

Світлана Анатоліївна

3

Адміністратор

Агеєва

Наталія Вікторівна

4

Адміністратор

Самойленко

Ганна Євгенівна

Відділ реєстрації 4-14-63

1 Начльник відділу

Куслива

Ольга миколаївна

2 Головний спеціаліст-державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

Зогаль

Анна

Ігорівна

3 Головний спеціаліст - державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Трачук

Віолетта Євгеніївна

Відділ ведення Державного реєстру виборців 4-14-61

1

Начальник відділу

Приходько

Ольга Миколаївна

2

Головний спеціаліст

Гула

Тамара Федорівна

3

Головний спеціаліст

Архівний відділ 4-15-77

1

Начальник відділу

Ішутінова

Альона Олексіївна

Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту 4-23-02

1

Начальник відділу

Петрукович

Юлія

Григорівна

2

Головний спеціаліст

Заітова

Оксана

Володимирівна

Служба у справах дітей 4-21-52

1

Начальник служби

Сітало

Наталя Миколаївна

2

Головний спеціаліст

Алуєва

Ольга Володимирівна

3

Головний спеціаліст

Велика

Ірина Вікторівна

Відділ освіти 4-90-36

1

Начальник відділу

Відділ культури та туризму 4-36-27

1

Начальник відділу

Красюк

Надія Миколаївна

2

Головний спеціаліст

Яковіна
Марія Володимирівна

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності

1

Начальник управління

Романовських

Андрій Аркадійович

Сектор бухгалтерського обліку 4-90-20

1

Завідувач сектору – головний бухгалтер

Фінк

Вікторія

Вікторівна

2

Спеціаліст І категорії

Медведєва

Світлана Григорівна

Відділ комунального майна та земельних відносин 4-90-20

1

заступник начальника управління - начальник відділу

Смірнова

Оксана Вікторівна

2

Головний спеціаліст

Кобернік

Олеся Михайлівна

3

Головний спеціаліст – землевпорядник

Самусенко

Ліна Вікторівна

4

Головний спеціаліст /інженер-еколог/

Базікова

Інна Анатоліївна

Відділ житлово-комунального господарства 4-90-21

1

Начальник відділу житлово-комунального господарства та комунальної власності

Єгорова

Ірина

Володимирівна

2

Головний спеціаліст

Ковтун

Наталія Олександрівна

3

Головний спеціаліст

Ткач

Лариса Валеріївна

4

Головний спеціаліст

Александрова

Ніна Вячеславівна

Міське фінансове управління 4-20-76

1

Начальник управління

Дубовенко

Валентина Гаврилівна

Бюджетний відділ 4-22-86

1

Заступник начальника управління – начальник відділу

Фастова

Світлана Олександрівна

Відділ доходів та фінансів виробничої сфери 4-22-35

1

Начальник відділу

Сірченко

Людмила Вікторівна

Сектор бухгалтерського обліку, звітності та контролю за енергоносіями 4-20-35

1

Завідувач сектору – головний бухгалтер

Щербина

Олена Борисівна

Управління праці та соціального захисту населення 4-21-61

1

Начальник управління

Захарова

Олена Леонідівна

Відділ організаційно-правового забезпечення, кадрової роботи та контролю 4-25-36

1

Заступник начальника управління - начальник відділу

Чорна

Раїса Миколаївна

Відділ бухгалтерського обліку 4-21-59

1

Начальник відділу-головний бухгалтер

Голубенко

Валентина Миколаївна

Відділ праці, охорони праці та соціально-трудових відносин 4-21-60

1

Начальник відділу

Савченко

Яна Іванівна

Відділ грошових виплат та компенсацій 4-21-70

1

Начальник відділу

Бутурлакіна

Світлана Михайлівна

Відділ соціальних гарантій та пільг 4-20-50

1

Начальник відділу

Бут Олена Федорівна

Відділ з персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги 4-21-55

1

Начальник відділу

Хоруженко

Олена Василівна

Відділ автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат 4-21-55

1

Начальник відділу

Лебідь

Наталія Петрівна

Синельниківський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

4-26-30

1

Директор центру

Оберемченко

Жанна Анатоліївна

2

Головний спеціаліст-головний бухгалтер

Плоха

Людмила Миколаївна

3

Фахівець із соціальної роботи ІІ категорії

Нікішова

СВітлана Борисівна

4

Фахівець із соціальної роботи І категорії

Мартинчук

Тетяна Олександрівна

5

Фахівець із соціальної роботи

Нетахата

Ірина Вікторівна