Синельниківський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Дніпровського приміського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області інформує

На виконання заходів щодо реалізації органами Пенсійного фонду України “Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року” 27 вересня поточного року в Новоолександрівській об`єднаній територіальній громаді Дніпровського району відбулося відкриття віддаленого робочого місця для організації прийому громадян з питань пенсійного забезпечення. До складу громади входить 5 населених пунктів з чисельністю пенсіонерів - 3200 осіб, середній розмір пенсії яких складає - 1999 грн.

У заході взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровської області Юрій Козак, голова Дніпровської районної ради Роман Пруденко, голова Новоолександрівської об`єднаної територіальної громади Олександр Візір, начальник Дніпровського приміського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Віра Підодвірна.

Створення належних умов обслуговування громадян та якісне надання послуг є пріоритетним напрямком в роботі Пенсійного фонду, а створення віддаленого робочого місця надає можливість наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів.

Перші відвідувачі отримали консультації та роз`яснення з хвилюючих їх питань та з вдячністю відмітили, що такий віддалений прийом дуже зручний і буде користуватись попитом серед місцевого населення.

Начальник

Дніпровського приміського

об`єднаного управління

Пенсійного фонду України

Дніпропетровської області

Віра Підодвірна