17 грудня 2015 року відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У засіданні взяла участь заступник міського голови Тетяна Кучерук.

Під час засідання начальник фінансового управління міської ради Валентина Дубовенко доповіла про виконання міського бюджету у поточному році та представила до уваги присутніх проект бюджету міста на 2016 рік.

Зі спрощеним порядком призначення житлових субсидій у 2015 році членів громади ознайомила Світлана Бутурлакіна - начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення міської ради.

Олена Бут, начальник відділу соціальних гарантій та пільг управління праці та соціального захисту населення міської ради, детально зупинилася на питанні про послуги щодо реабілітації учасників АТО.

Про виконання в місті вимог Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” від 9 квітня 2015 року №317-VIII щодо перейменування вулиць членам громадської ради доповіла Ірина Водяницька – виконуюча обов’язки начальника відділу архітектури та містобудування міської ради.

По завершенню засідання заступник міського голови Тетяна Кучерук зупинилася на проблемних питаннях, над якими працюватиме влада найближчим часом, ознайомила учасників засідання з програмою новорічних та різдвяних заходів, які відбудуться в місті, запросила відвідати святкові заходи. Тетяна Кучерук від імені міського голови Дмитра Зражевського подякувала членам громадської ради за конструктивну роботу протягом року, побажала натхнення, оптимізму та успіхів у громадській роботі.