22 березня 2018 року у міськвиконкомі відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Синельниківської міської ради на 2017-2019 рр.

На початку засідання члени ради розглянули низку організаційних питань: заслухали звіт керівника ради Олександра Родзіна про роботу ради у 2017 році, затвердили план роботи на поточний рік.

Марина Купрін, начальник відділу соціально-економічного та культурного розвитку міста міської ради, доповіла присутнім про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за підсумками 2017 року, а Світлана Бутурлакіна, представник міського управління праці та соціального захисту міської ради, ознайомила членів ради зі змінами у призначенні субсидії у 2018 році.

Також члени ради розглянули низку комунальних питань: про зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій синельниківським міським комунальним підприємствам «ЖЕК-1» та «ЖЕК-2», на послуги з водопостачання міському підприємству «Водоканал». Про них проінформували начальник управління ЖКГ та комунальної власності міської ради Андрій Романовських та економісти комунальних підприємств.

Представники інститутів громадянського суспільства озвучили низку проблемних питань городян. Так мешканців східної частини міста турбує питання водопостачання: після проведення робіт по кільцюванню міських водопровідних мереж, води на окремих ділянках у людей все одно немає. Представник міської ради Андрій Романовських пояснив, що наразі тиск води покращився, проте проблема полягає у застарілих трубах. Щоб їх замінити, необхідні чималі кошти. Сьогодні цю проблему мешканці приватного сектору вирішують з водяниками на умовах співфінасування: господарі купують труби, а «Водоканал» виконує необхідні роботи щодо укладання нових труб за свої кошти.

Турбує представників громади й питання вивозу сміття, санітарний стан навколо контейнерів. Андрій Романовських повідомив, що угоду з підприємством «Дніпрокомунтранс» укладено міською радою на 5 років. Кількість контейнерних баків встановлено згідно з санітарними нормами, збільшення їх кількості по місту призведе до підвищення тарифів на ці послуги. Питання вивозу сміття наразі стоїть на особливому контролі, потребує доопрацювання.