З 15 червня 2020 року в місті відновлять діяльність Інклюзивно-ресурсний центр Синельниківської міської ради та центр дитячої та юнацької творчості за умови неухильного виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

Таке рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на своєму засіданні, що відбулося 11 червня поточного року.

Подальше послаблення карантинних обмежень у місті запроваджено у зв’язку зі сприятливою епідемічною ситуацією, що склалася на території Дніпропетровської області і відповідає вимогам чинного законодавства.

У місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не виявлено. Всього в місті Синельникове зафіксовано 1 випадок захворювання на COVID-19.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11.06.2020 №22 читати далі