01 та 02 липня 2020 року відбулися позачергові засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території Синельникового, відповідно до рішення комісії, в місті будуть проводитися регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину. Зокрема щодо дотримання в закладах громадського харчування, в магазинах, на ринках, у громадському транспорті режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції.

Комісія також рекомендує закладам громадського харчування та розважальним закладам на період карантину обмежити час роботи до 22.00 години.

У зв’язку зі змінами до карантинних обмежень, внесеними Постановою КМУ, міський центр надання адміністративних послуг працюватиме, як і раніше, з 8.00.

Комісія наголошує на необхідності дотримання протиепідемічних заходів. У разі виявлення порушень, статтею 443 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачені покарання: накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, карантин у місті продовжено до 31 липня 2020 року.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №25 від 01.07.2020 читати далі

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №26 від 02.07.2020 читати далі