11 травня 2020 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Було відзначено, що в місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зафіксовано.

На комісії прийнято рішення продовжити термін дії карантину на території міста до 22 травня 2020 року.

Відповідно до чинного законодавста, в місті з 11 травня розпочнеться і перший етап ослаблення карантину. Дозволено відвідування парків, скверів та зон відпочинку, спортивних та дитячих майданчиків на вулиці, перукарень, салонів краси.

Також тепер буде можливість працювати у закладів громадського харчування на винос, а також літніх майданчиків кафе та ресторанів на відкритому повітрі.

Дозволено працювати й стоматологам, адвокатам та нотаріусам, закладам побутового обслуговування, магазинам, що ведуть торгівлю непродовольчими товарами.

Але всім можна провадити діяльність лише за умови дотримання вимог, серед яких: соціальне дистанціювання, масковий режим, регулярна дезінфекція, дотримання протиепідемічних заходів.

Залишаються без змін заборони на роботу закладів розваг, дитячих садочків і шкіл.

Комісія ухвалила рішення про відновлення руху громадського транспорту в місті. Зокрема автобуси працюватимуть в режимі маршрутного таксі за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також з дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Вхід пасажирів у транспортний засіб дозволяється тільки в засобах індивідуального захисту (маска, рукавиці), та при пред’явленні посвідчення.

Кількість пасажирів у транспортному засобі має дорівнювати кількості місць для сидіння.

Пільгові автобуси до 22 травня не працюватимуть.

Міський голова Дмитро Зражевський, голова міської комісії з питань ТЕБ і НС, наголошує, що пом'якшення карантинних обмежень не означає зняття карантину. Мешканцям міста необхідно дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню COVID-19, пам’ятати, що порушники нестимуть адміністративну, кримінальну відповідальність.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №16 від 11.05.2020

Розклад руху автобусів на час карантину