За ініціативою начальника Синельниківського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області майора внутрішньої служби Євгена Савенко, в приміщення відділу проведено груповий захід соціально-виховного характеру для підоблікових суб’єктів пробації.

Запрошеним гостем та головним доповідачем на заході виступив настоятель Свято-Георгівського храму селища Роздори, ієрей Олександр Шевченко.

Під час заходу ієрей Олександр розповів учасникам про церковно-приходську школу, яка діє при Свято-Георгієвському храмі, про допомогу, яку вони надають мірянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проголосив промову відповідно до тематики заходу. Окрім цього, підобліковим було надано інформацію про "гарячі лінії довіри" психологічної допомоги та про служби, куди можна звернутись за такою допомогою на території Синельниківщини.

Наприкінці заходу учасники мали можливість задати питання працівникам та гостю заходи. Особливою активністю під час заходу відзначились неповнолітні підоблікові, які також приймали участь у заході спільно з батьками.

Начальник Синельниківського МРВ філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області майор внутрішньої служби Євген САВЕНКО