На виконання Меморандуму про співробітництво, укладеного 5 лютого 2019 року, між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, відбулася робоча зустріч начальника Синельниківського міськрайонного відділу філії Центру пробації у Дніпропетровській області майора внутрішньої служби Євгена Савенко та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Євгенією Тупіковою.

Зустріч була спрямована на соціальну адаптацію осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, соціальну підтримку осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, допомогу у працевлаштуванні та сприяння особам, які готуються до звільнення після відбування покарання, у відновленні статусу повноправного члена суспільства, поверненні їх до самостійного загально прийнятого життя в суспільстві та надання повного переліку послуг служби зайнятості.

В ході заходу фахівцями філії Дніпропетровського ОЦЗ та співробітниками філії Центру пробації у Дніпропетровській області проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб, які перебувають на обліку у Синельниківського МРВ. На семінарі було обговорено ряд нагальних питань з приводу працевлаштування та звернення суб’єктів пробації до фахівців центру зайнятості за консультацією (постановкою на облік) з приводу пошуку роботи. Фахівцем центру зайнятості було роз’яснено про актуальні вакансії, які зареєстровані в службі зайнятості.

В результаті зустрічі було вирішено продовжувати співпрацю для залучення суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, до семінарів та лекцій щодо подальшого їхнього працевлаштування.

Провідний інспектор Синельниківського МРВ

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Анастасія Ахмадова