Допомога по частковому безробіттю для роботодавців та

фізичних осіб-підприємців!

Зміни до Постанови КМУ від 22.04.2020 р. № 306

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 р. № 600 «Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що набрала чинності 16.07.2020 року, внесено зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (Постанова КМУ від 22.04.2020 р. № 306) (далі - Порядок).

Звертаємо Вашу увагу на наступні зміни:

1. змінено редакцію пункту 3 Порядку, а саме,

розширено перелік осіб, що мають право на отримання допомоги по частковому безробіттю – допомога по частковому безробіттю надається застрахованим особам, зокрема працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, в тому числі тим, які в період карантину, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину отримують оплату часу простою відповідно до статті 113 КЗпПУ, перебувають у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до пункту 3-1 частини1 ст.25 та ст.26 ЗУ «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію);

введено обмеження щодо фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами: допомога по частковому безробіттю на період карантину надається фізичній особі підприємцю, який є застрахованою особою (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримує допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.

Консультацію можна отримати в Синельниківській міськрайонній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за телефоном (05663)43614 або за адресою м. Синельникове вул. Центральна, 76.

© 2022 Supported by Gray