Прес-конференція «5-річний рубіж дії Закону України "Про пробацію"»

14.02.2020 у приміщенні Синельниківського міськрайонного відділу пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області проведено день відкритих дверей з нагоди відзначення п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» та з метою поглибленого громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної моделі пробації, як ефективної протидії повторним кримінальним злочинам. Серед запрошених були представники органів правосуддя, поліції, місцевих органів влади, центру зайнятості населення, партнерських громадських організацій та волонтери пробації.

Під час заходу присутніх ознайомлено з історією розвитку пробації в Україні, її метою, цілями та майбутніми пріоритетами, головні досягнення пробації в Україні; обговорено результати співпраці з присутніми організаціями. Доповідачем на прес-конференції виступила старший інспектор Синельниківського МРВ майор внутрішньої служби Ірина Комлик, яка презентувала особливості функціонування уповноваженого органу з питань пробації, а також міжнародні стандарти, які впроваджуються у пробації.

Окремої уваги потребує урочиста частина заходу, яка відбулась наприкінці прес-конференції. Начальником Синельниківського МРВ майором внутрішньої служби Євгеном Савенко, з нагоди 5 річчя прийняття Закону України «Про пробацію», волонтеру пробації Андрію Британу вручено подяку – «за особистий внесок в волонтерський рух пробації». Також, колектив відділу пробації з нагоди свята прийняв привітання та подарунки від начальника ЦСССДМ Синельниківської РДА Ірини Бірюкової та представника Синельниківської міськрайонної філії Дніпровського центру зайнятості населення Уляни Кравченко.

Анастасія АХМАДОВА

Провідний інспектор

Синельниківського МРВ

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області