Всеукраїнський тиждень права 2017

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні пройшов Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 579-р.

Нагадаємо, що Всеукраїнський тиждень права запроваджено Указом Президента України від 08 грудня 2008 р. №1149/2008 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

У рамках Всеукраїнського тижня права в Україні працівники Синельниківского бюро правової допомоги Першого дніпровського місцевого центру з надання БПД провели тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

4, 6 та 8 грудня 2017 року року фахівці Синельниківського бюро правової допомоги спільно з працівниками Синельниківського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації організували для учнів Синельниківської загальноосвітньої школи №1, №3 та №6 правоосвітній захід «Ти і поліція: Правила спілкування». Після перегляду відео відбулося обговорення зі школярами прав та обов'язків неповнолітніх при спілкуванні з поліцією.

05 грудня 2017 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, працівники Синельниківського бюро правової допомоги спільно з представником Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді - фахівцем з соціальної роботи Нікішовою С. Б. провели виховний захід - бесіду для учнів Синельниківського професійного ліцею на теми: «Ти і поліція: Правила спілкування» та «Відповідальність неповнолітніх за адміністративні злочини».

4 грудня 2017 року, працівники Синельниківського Бюро правової допомоги провели лекцію для учасників АТО «Права учасників АТО та їх реалізація» на базі ГО «Ветерани АТО та учасники бойових дій Синельниківщини». Крім того, керівник бюро Микола Черваньов поінформував присутніх про проект Міністерства юстиції України «Я маю право!», розповсюдив інформаційні буклети.

06 грудня 2017 року у рамках Всеукраїнського тижня права працівники Синельниківського бюро правової допомоги провели лекцію-семінар для працівників Новогнідської сільської ради Синельниківського району «Законодавство України про власність та приватизацію державного та комунального майна». Під час семінару проведено публічний звіт результатів діяльності Першого дніпровського місцевого центру з надання БВПД та Синельниківського бюро правової допомоги за 2017 рік.

07 грудня 2017 року фахівці Синельниківського бюро правової допомоги провели семінар для підприємців м. Синельникове та Синельниківського району «Основи підприємницької діяльності. Права та обов’язки підприємців» на базі Об’єднаної податкової інспекції.

07 грудня 2017 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, працівники Синельниківського бюро правової допомоги спільно з фахівцями Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді провели виховний захід - бесіду для батьків дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, на тему: «Насильство в сім'ї - поняття, види, ознаки, практичні поради протидії». Також у ході зустрічі було проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право».

Проведення Всеукраїнського тижня права має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Нагадуємо, що Синельниківське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Синельникове, вул. Богми, 4а, тел. (05663) 4-14-35, (095) 502-83-30.

До Першого дніпровського місцевого центру з надання БВПД можна звернутися за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52, тел. (056) 742-82-30, (099) 232-77-89.

Контакти місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Бюро правової допомоги по Україні можна дізнатися на сайті legalaid.gov.ua та за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0 800 21 31 03.

Заступник начальника Синельниківського бюро правової допомоги Лакіза Ю. В.