У рамках багатостороннього партнерства на регіональному та місцевому рівнях, Дніпропетровська обласна асоціація органів місцевого самоврядування та громадська організація «Центр розвитку освіти, науки та інновацій НТУ «Дніпровська політехніка» започатковують проєкт: «Матусі в бізнесі: розширення економічних можливостей для жінок як протидія наслідкам пандемії COVID-19» (Moms in Business).

Мета даного проєкту: стимулювання жінок в громадах, зокрема, таких вразливих категорій, як жінки, які знаходять в декреті, молодих безробітних мам та безробітних мам багатодітних сімей до створення і започаткування власного бізнесу, розвитку їхніх ідей у реальні бізнес - пропозиції з метою створення сприятливого соціального та економічного клімату в громадах Дніпропетровщини, стимулювання економічного розвитку та зменшенню соціальної напруги.

Даний проєкт поєднує онлайн та офлайн формати навчання, що є особливістю нашого підходу. Це не онлайн курс в класичному розумінні цього поняття, не відеокурс, а матеріали, які дозволять слухачкам у вільний час переглядати проведені заняття і додатково мати певну рефлексію щодо навчання і втілення його в життя.

Запис занять буде виставлятись у загальний безкоштовний доступ для учасниць проєкту тільки після проведення відповідних занять та буде доступний лише на період проведення проєкту та його постпроєктного супроводу.

Завдяки впровадженню даного проекту у громаді, планується отримати підвищення соціального рівня мешканців громади через створення можливостей для самостійного працевлаштування соціально незахищеного населення, впровадження бізнес-ідей на територіях проживання учасниць та подальше залучення інвестицій у громаду.

Період реалізації проєкту: лютий-травень 2021 року. Участь у проєкті безкоштовна.

Реєстрація учасників до 22 січня 2021 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeg-p-QTqgmmhtkizRDYmNlwmD8xH-3s8JShbMRzRS8yH8uQ/viewform