23 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Було відзначено, що в місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зафіксовано.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», комісія прийняла рішення продовжити на території Синельникового карантин, введений через коронавірус, до 11 травня 2020 року. Це необхідно для попередження поширення COVID-19 на території міста, забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності протягом карантину необхідно продовжити проведення дезінфекційних протиепідемічних заходів, санітарної обробки приміщень та інвентарю.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Дмитра Зражевського звертається до мешканців міста із проханням дотримуватися карантинних правил та рекомендацій МОЗ, у поминальну неділю залишитися вдома, обряд відвідування кладовищ перенести на пізнішу дату. Сьогодні від відповідальності кожного з нас залежить, як швидко закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму життя.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №14 від 23.04.2020 читати далі