Синельниківська міська територіальна виборча комісія Синельниківського району повідомляє про зміни в складі комісія, які відбулися на підставі постанови Центральної виборчої комісії від 14.01.2022 № 10.

Припинено достроково повноваження членів комісії:

Алексюк Маргарити Валентинівни, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Корнєвої Алли Федорівни, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включено до складу цієї комісії:

Кондренко Костянтина Олександровича, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Тарасевич-Скочок Галину Володимирівну, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

© 2022 Supported by Gray