22 квітня 2020 року у міськвиконкомі відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Було відзначено, що в місті Синельникове зберігається стабільна епідеміологічна ситуація. Лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зафіксовано.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на території міста, відповідно до чинного законодавства та враховуючи рішення Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року № 21, міська комісія своїм рішенням заборонила функціонування ринків на території міста Синельникове на період карантину, починаючи з 24 квітня 2020 року.

Окрему увагу приділили питанню щодо дотримання громадянами карантинних правил в поминальні дні.

Комісія з питань ТЕБ та НС рекомендує на період карантину закрити для відвідування кладовища. Винятком є поховання померлих за умов дотримання протиепідемічних правил (участі в заходах не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра).

До виявлених порушників працівникам міського відділу поліції рекомендовано застосовувати засоби адміністративного впливу.

Такі заходи є необхідними, аби уникнути скупчень людей на кладовищах, куди громадяни прийдуть прибрати могили у дні після Великодня.

Щоб не провокувати спалахів захворюваності, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Дмитра Зражевського звертається до мешканців міста із проханням дотримуватися карантинних правил, рекомендацій комісії та у ці поминальні дні залишитися вдома, обряд відвідування кладовищ перенести на пізнішу дату. Сьогодні від відповідальності кожного з нас залежить, як швидко закінчиться карантин і ми всі зможемо повернутися до звичного ритму життя.

ПРОТОКОЛ позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №13 від 22.04.2020 читати далі