З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед батьків та законних представників дітей з інвалідністю, управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради повідомляє, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із реабілітації дітей-інвалідів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2012 №572, для здійснення реабілітаційних заходів, які визначені в індивідуальній програмі реабілітації дитини з інвалідністю та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників, управління праці та соціального захисту населення міської ради забезпечує направлення таких дітей до відповідних реабілітаційних установ.

Вартість реабілітаційних заходів визначається управлінням окремо для кожної дитини з інвалідністю відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків або законних представників.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради за адресою: м.Синельникове, вул.Довженка, 36, каб. № 4.

Начальник управління О.Л.Захарова