У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання проекту містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для сільськогосподарського призначення земельної ділянки, яка розташована по вул. Уютна, 3 у м. Синельникове Дніпропетровської області».

Проект розроблений на підставі Рішення сорок сьомої сесії сьомого скликання Синельниківської міської ради «Про надання згоди на розроблення детального плану території для сільськогосподарського призначення земельної ділянки по віл Уютна, 3 у м. Синельникове Дніпропетровської області».

Замовником розроблення детального плану частини території визначено виконавчій комітет Синельниківської міської ради, розробником проекту визначено ФОП Дьяконову О.Б., фінансування робіт з розроблення детального плану частини території здійснюється за рахунок коштів ТОВ «УЮТНА-3» в особі директора Годованця В.Є. та гр. Половного О.В.

Метою розробки детального плану території земельної ділянки є уточнення у більш крупному масштабі положень, схеми планування території району; визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки для сільськогосподарського призначення; формування пропозицій щодо можливого розташування проектних будівель та споруд об’єкту проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку району; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; зміна та уточнення цільового призначення земельних ділянокорієнтовно загальною площею 25,0000 га для веденняособистого селянського господарства та промисловості на цільове призначення для ведення сільського господарства.

З матеріалами містобудівної документації ви можете ознайомитись, звернувшись до виконавчого комітету Синельниківської міської ради, вулиця Каштанова, 14, м. Синельникове, Дніпропетровська область, 52500 або на офіційному сайті:http://www.sinrada.gov.ua. Пропозиції (зауваження) надсилати з «04» червня 2020 р. по «04» липня 2020 р., на електронну адресу: i.vodianitzkaya@i.ua

Прохання залишити пропозиції у визначений термін для їх врахування при подальшій розробці проекту. Відповідно до ч.6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

матеріали містобудівної документації

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради С.С.ШЕРЕМЕТ