У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводяться громадські слухання проекту містобудівної документації, а саме: «Детальний план частини території кварталу для реконструкції житлового будинку під магазин по вул. Садова,9 м. Синельникове Дніпропетровської області».

Проект розроблений на підставі Рішення п’ятдесятої сесії сьомого скликання Синельниківської міської ради «Про надання згоди на розроблення детального плану частини території для реконструкції житлового будинку під магазин по вул. Садова,9 у м. Синельникове Дніпропетровської області».

Містобудівна документація розробляється з метою визначення можливості реконструкції житлового будинку в нежитлову будівлю комерційного об’єкту нерухомості (магазину) на земельній ділянці, що знаходиться у приватній власності по вул. Садова, 9. Основні техніко-економічні рішення: загальна площа земельної ділянки – 0,0669 га, площа забудови– 0,0198 га, гранична висота будівлі – до 7,50 м.

Замовником розроблення детального плану частини території визначено виконавчій комітет Синельниківської міської ради, розробником проекту визначено ТОВ «Архрозвиток» (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002160), фінансування робіт з розроблення детального плану частини території здійснюється за рахунок коштів інвестора без використання бюджетних коштів.

Громадське обговорення містобудівної документації починається з 09.07.2020. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 кабінет №16, приймальні дні вівторок, четвер з 9-00 год. до 16-00 год. тел. 4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 09.07.2020 по 09.08.2020 за адресою: 52500 м. Синельникове вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Шеремет С.С.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 09.08.2020.

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради С.С. ШЕРЕМЕТ