ПОВІДОМЛЕННЯ про громадське обговорення містобудівної документації (детального плану території кварталу під забудову індивідуальними житловими будинками по вул. Центральна в районі Синельниківського професійного ліцею в південній частині міста Синельникове Дніпропетровської області)

Виконавчий комітет міської ради, керуючись ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» пунктом 42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повідомляє, що на підставі рішення Синельниківської міської ради від 14.04.2017 №315-19/УІІ «Про надання згоди на розроблення детальних планів територій» був розроблений детальний план території кварталу під забудову індивідуальними житловими будинками по вул. Центральна в районі Синельниківського професійного ліцею в південній частині міста Синельникове Дніпропетровської області.

Містобудівна документація розробляється з метою розміщення житлового кварталу на вільній від забудови території та забезпечення земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарчих будівель і споруд учасників бойових дій в антитерористичній операції на сході України, які мешкають у місті Синельниковому. Житлова зона проектується по принципу садибної забудови, на присадибній ділянці якої передбачається ведення підсобного господарства. Основні техніко-економічні рішення: загальна площа кварталу житлової забудови – 11,96 га, кількість садибних житлових будинків – 121, поверховість забудови – І-ІІ пов., середня площа присадибної ділянки в межах 0,07-0,11 га, чисельність населення кварталу при коефіцієнті сімейності 2,5 складає 303 мешканця, загальний показник житлового фонду - 24200 кв.м

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Синельниківської міської ради. Розробник детального плану території - Товариство з обмеженою відповідальністю "Геоспектр-7" (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих робіт, пов’язаних із створення об’єкта архітектури серія АА №003262).

Громадське обговорення містобудівної документації починається з 22.11.2017. Детальне ознайомлення із містобудівною документацією, графічними матеріалами можливе на офіційному веб-сайті Синельниківської міської ради та в приміщенні відділу архітектури та містобудування міської ради за адресою: вул. Довженка, 36 кабінет №16, приймальні дні вівторок, четвер з 9-00год. до 16-00 год. тел. 4-22-36.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 22.11.2017 по 22.12.2017 за адресою: 52500 м. Синельникове вул. Каштанова, 14, відділ архітектури та містобудування міської ради. Відповідальний за розгляд пропозицій - начальник відділу архітектури та містобудування Шеремет С.С.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.

До участі у громадських обговореннях містобудівної документації запрошуються повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Термін подачі письмових пропозицій (зауважень) закінчується 22.12.2017.

Начальник відділу

архітектури та містобудування

Синельниківської міської ради ШЕРЕМЕТ С.С.