01.07.2015 набрав чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон). Пунктом 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону встановлено, зокрема, що у разі, якщо протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

У подальшому, виконавчим комітетом Синельниківської міської ради Дніпропетровської області було прийнято рішення від 26.10.2017 № 266 «Про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирними будинками». Організатор конкурсу – виконавчий комітет Синельниківської міської ради Дніпропетровської області. Оголошення про проведення конкурсу було опубліковане на офіційному сайті Синельниківської міської ради та в газеті «Берег надій» від 12.07 2018.

14.08.2018 відбувся конкурс щодо призначення управителя з призначення управління багатоквартирного будинку в житловому фонді міста Синельникове.

Згідно Закону, ціна послуги з управління багатоквартирним будинком визначається за результатами конкурсу, який проводиться в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної житлової політики і політики у сфері житлово-комунального господарства, а договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначено управителя. Якщо за один місяць до закінчення зазначеного строку жодна із сторін не повідомить письмово другу сторону про відмову від договору, договір вважається продовженим на черговий однорічний строк.

Відповідно до Протоколу оцінки пропозицій з проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в житловому фонді м. Синельникове від 14.08.2018 № 1 (далі – Протокол) переможцем конкурсу по Лоту 1 стало Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-1», переможцем конкурсу по Лоту 2 стало Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2».

Рішенням виконавчого комітету Синельниківської міської ради Дніпропетровської області від17.08.2018 № 201 «Про призначення управителів з управління багатоквартирними будинками на території м. Синельникове Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-1», призначено управителем багатоквартирних будинків в житловому фонді міста Синельникове згідно з додатком №1 цього рішення, за об’єктами конкурсу (група будинків), Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатапційна контора-2», призначено управителем багатоквартирних будинків в житловому фонді міста Синельникове згідно з додатком №2 цього рішення, за об’єктами конкурсу (група будинків).

Крім того, згідно з рішенням виконавчого комітету Синельниківської міської ради Дніпропетровської області від 17.08.2018 № 201 «Про призначення управителів з управління багатоквартирними будинками на території м. Синельникове» уповноважено начальника управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Синельниківської міської ради Романовських А.А. укласти договори з надання послуг з управління багатоквартирними будинками міста Синельникове від імені власників багатоквартирних будинків з переможцями конкурсу.

21.08.2018 заключено Договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками за Лотом 1 та за Лотом 2 укладені між Синельниківським міським комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна контора-1», Синельниківським міським комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна контора-2 та співвласниками будинків, від імені яких на підставі Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» діє уповноважена особа виконавчого комітету Синельниківської міської ради Дніпропетровської області – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Синельниківської міської ради Романовських Андрій Аркадійович.

Начальник управління ЖКГ

та комунальної власності А.А.РОМАНОВСЬКИХ

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Синельниківському міському комунальному підприємству " Житлово-експлуатаційна контора-1"

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Синельниківському міському комунальному підприємству "Житлово-експлуатаційна контора-2"