Відділ освіти Синельниківської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області, яка знаходиться за адресою: м.Синельникове, вул. Каштанова, 27.

Умови оплати праці

Директор школи призначається на роботу за контрактом за результатами конкурсного відбору та проходження атестації. Посадовий оклад директора школи станом на 01.09.2017 становить 4800 грн. Директору школи здійснюється виплата надбавок, допомоги на оздоровлення, надається щорічна грошова винагорода у розмірах, визначених ст.57 Закону України «Про освіту», виплачується надбавка за престижність праці, а також можуть встановлюватися інші види матеріального заохочення у відповідності до чинного законодавства. Щорічна основна відпустка становить 56 календарних днів.

Терміни подання документів з 14.09.2017 до. 13.10.2017 (16 год. 00 хв ) включно. Розгляд документів претендентів конкурсною комісією відділу освіти, співбесіда та проведення відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку навчального закладу відбудеться у приміщенні відділу освіти за графіком, який буде доведено до відома претендентів.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

-​ громадянство України;

-​ вільне володіння українською мовою;

-​ вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-​ стаж педагогічної діяльності не менше 3 років;

- високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які надаються для участі у конкурсі:

1.Заява про участь у конкурсі.

2.Згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

3.Автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про відсутність судимості.

4. Копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

5. Копії документів що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам (копії документів про вищу освіту (диплому та додатку до нього), атестаційні листи попередньої атестації на педагогічній посаді та/або на керівній посаді (за наявності), копії посвідчень про підвищення кваліфікації за останні 5 років).

6.Перспективний план розвитку навчального закладу.

7. Копія документу про стан здоров’я.

8.Мотиваційний лист довільної форми.

9. Будь-які інші документи, які, на думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Конкурс передбачає проведення претендентом відкритої публічної презентації.

Документи надавати або надсилати на адресу:

вул. Виконкомівська, 30, м.Синельникове, 52500, телефон для довідок щодо додаткової інформації про проведення конкурсного відбору 0993583733, адреса ел.пошти gorono.sinelnikovo@gmail.com, контактна особа Серафимович Ганна Анатоліївна.