13 жовтня 2021 року відбулася зустріч медиків із працівниками підприємств міста.

До уваги присутніх був представлений відеоматеріал на тему: «COVID -19: актуальний репортаж із Синельниківської центральної міської лікарні», знятий у міській лікарні цими днями.

Директорка КНП “Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги” Синельниківської міської ради Олена Сачко та виконувачка обов’язків керівника КНП «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради» Світлана Клімова детально ознайомили мешканців міста із ситуацією стосовно розповсюдження коронавірусної хвороби на території міста та району.

Медики стурбовані різким зростанням кількості хворих, що спостерігається останнім часом.

За словами Світлани Клімової, у лікарні розгорнуто 130 ліжок для хворих на COVID -19, серед яких – 10 – для інтенсивної терапії. Проте на сьогоднішній день цих ліжок вже не вистачає. Лікарі працюють цілодобово, у спеціальних костюмах, через велике навантаження втомлюються, адже хворі потребують специфічного догляду.

З початку пандемії у стаціонарі проліковано 1200 пацієнтів, більшість знаходилося у важкому стані і потребували інтенсивної терапії. До кисневих концентраторів були підключені всі хворі без винятку. Щодоби використовувалося 700 кг рідкого медичного кисню. На жаль, були і втрати серед пацієнтів, вік яких - від 19 до 92 років.

«На сьогоднішній день специфічного лікування від цієї хвороби не існує, тим більше, що з’являються нові мутовані види вірусу, - говорить Олена Сачко. - Єдиним способом знизити захворюваність та полегшити перебіг хвороби є вакцинація! Зробити щеплення можуть громадяни старше 18 років та діти з 12 років, які мають хронічні захворювання або намір виїхати за кордон».

Сьогодні в місті створені всі умови для проведення щеплень серед населення. Для цього в Синельниковому працюють:

Центр вакцинації - щоденно з 08.00 до 13.00 за адресою: вул.Богми,8 (БК «Родина»), телефон:0732687143;

пункти в амбулаторіях Синельниківського центру первинної медико-санітарної допомоги: по вул. Гагаріна, 3, телефон – 068-581-37-49;

по вул. Виконкомівська, 32, телефони – 068-541-87-47; 093-006-87-53.

Медики закликали присутніх із розумінням поставитися до ситуації з COVID -19, звернутися за особистими консультаціями до сімейних лікарів та зробити щеплення якомога швидше.

© 2022 Supported by Gray