В приміщенні Синельниківського міськрайонного суду відбулась нарада за участю голови суду Юрія Гречки та начальника Синельниківського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області майором внутрішньої служби Євгена Савенка.

Під час наради обговорено результати діяльності, пов’язаної із взаємодією між організаціями та проблемні питання, які виникають під час співпраці. Основною темою стали спірні питання, пов’язані з призначенням та виконанням адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт. Голова суду Юрій Гречко влучно зауважив: «суспільно корисні роботи впроваджені до нашої правової площини нещодавно, ми є так би мовити першопрохідцями, і лише реалізація стягнення на практиці може виявити всі прогалини, які потребують доопрацювання законодавцем».

Також під час наради обговорено загальну тенденцію гуманізації українського суспільства та позитивні сторони можливості перевиховання осіб, які перебувають у конфлікті з законом, без ізоляції від суспільства.

Провідний інспектор

Синельниківського МРВ

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Анастасія Ахмадова