Комунальна установа «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»:

право на отримання соціальних послуг в територіальному центрі мають:

  • громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі особи працездатного віку на період встановлення їм групи інвалідності, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги за висновками лікарів;
  • малозабезпечені громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з: ○ безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості, ○ стихійним лихом, ○ катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, ○ дітей з інвалідністю, ○ осіб похилого віку, ○ осіб з інвалідністю).

До складу територіального центру входять три відділення.

Відділення соціальної допомоги вдома – організовує надання соціальних послуг в домашніх умовах.

Відділення денного перебування організація роботи клубів за інтересами, надання консультацій з медичних питань та інших питань, в тому числі тих, що стосуються соціальної сфери.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає допомогу за наявної можливості малозабезпеченим громадянам міста.

При відділенні діє пункт прийому від населення речей, що були в користуванні. Мешканці міста, у яких є речі, що їм не потрібні, можуть принести їх до територіального центру, а малозабезпечені громадяни, у яких є потреба в таких речах – безкоштовно їх отримати. Крім того, при відділенні працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації (інвалідних візків, опорно-рухових пристроїв, милиць тощо), послугами якого можуть скористатися жителі нашого міста, які за висновком лікарів потребують тимчасового користування такими засобами. Також малозабезпечені немобільні особи можуть безкоштовно скористатися послугами перукаря за місцем проживання.

Всі соціальні послуги територіальним центром надаються як безкоштовно (для осіб, які не мають працездатних родичів), так і за плату.

Більш детальну інформацію про порядок та умови надання соціальних послуг можна отримати, завітавши до установи за адресою: м. Синельникове, вул. Ягідна, 21(навпроти магазину Грандстрой,), або зателефонувати за номерами 0732625298, 0732625299.

Працює територіальний центр з 8-00 до 17-00 (у п’ятницю до 16-45), з перервою на обід з 12-00 до 12-45.

© 2022 Supported by Gray