З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету на реалізації ідей для покращення міста, Синельниківська міська рада розпочала прийом проектів від мешканців міста Синельникове у рамках громадського бюджету (бюджет участі) у 2020 році.

Прийом проектів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) м. Синельникове на 2019-2020 роки, ухваленого рішенням Синельниківської міської ради від 29.08.2019 № 826-43/УІІ «Про Програму громадського бюджету (бюджет участі) м. Синельникове на 2019 – 2024 роки».

У тебе є шанс покращити своє місто!

Все просто:

Заповни бланк - збери 15 підписів – подай проект до уповноваженого органу – презентуй його на засіданні робочої групи – отримай позитивну оцінку – організуй друзів для голосування.

Проект повинен відповідати наступним вимогам:

1. Назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладена лаконічно, одним реченням;

2. Проект не суперечить чинному законодавству України;

3. Реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Синельниківської міської ради;

4. Проект у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;

5. Проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Проект подається особисто автором (з пред’явленням паспорту) у паперовому вигляді до відділу соціально - економічного розвитку міста міської ради за адресою: м. Синельникове, вул. Каштанова, 14, кабінет №4.

Більш детальна інформація в рубриці «Громадський бюджет»: http://sinrada.gov.ua/

або за телефоном 4-25-27.

Якщо в тебе є ідея – давай реалізуємо її разом!

© 2022 Supported by Gray