З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету на реалізації ідей для покращення міста, Синельниківська міська рада розпочне прийом проєктів від мешканців міста Синельникове у рамках громадського бюджету (бюджет участі) у 2022 році.

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет (бюджет участі) м. Синельникове на 2021-2022 роки, ухваленого рішенням Синельниківської міської ради від 29.08.2019 № 826-43/УІІ «Про Програму громадського бюджету (бюджет участі) м. Синельникове на 2019 – 2024 роки» зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 18.12.2019 №880-46/VII «Про внесення змін до додатку 2 «Положення про громадський бюджет (бюджет участі) м. Синельникове» до рішення міської ради від 29.08.2019 № 826-43/УІІ «Про Програму громадського бюджету (бюджет участі) м. Синельникове на 2019 – 2024 роки».

У тебе є шанс покращити своє місто!

Все просто:

Заповни бланк - збери 15 підписів – подай проєкт до уповноваженого органу – презентуй його на засіданні робочої групи – отримай позитивну оцінку – організуй друзів для голосування.

Проєкт повинен відповідати наступним вимогам:

1. Назва проєкту має відображати зміст проєкту і бути викладена лаконічно, одним реченням;

2. Проєкт не суперечить чинному законодавству України;

3. Реалізація проєкту належить до компетенції виконавчих органів Синельниківської міської ради;

4. Проєкт у сфері просторового розвитку має відповідати Генеральному плану міста, іншій містобудівній документації та реалізовуватись на землях та об’єктах, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;

5. Проєкт повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Проєкт подається особисто автором (з пред’явленням паспорту) у паперовому вигляді до відділу соціально - економічного розвитку міста міської ради за адресою: м. Синельникове, вул. Каштанова, 14, кабінет № 5.

Більш детальна інформація в рубриці «Громадський бюджет»: http://sinrada.gov.ua/categories/gromadskij-bjudzhet

або за телефоном: 4-36-27.

Якщо в тебе є ідея – давай реалізуємо її разом!

Начальник відділу

соціально – економічного

розвитку міста міської ради М.О. КУПРІН

© 2022 Supported by Gray