Команда Дніпропетровської області переможниця Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

З 12 по 14 вересня 2018 року в місті Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність» відбулася шоста Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Спартакіада «Сила духу» – це спортивні змагання, що відбуваються з метою залучення потерпілих на виробництві та осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, підтримки цілеспрямованості в подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації та інтеграції у суспільство, залучення потерпілих до участі у громадському житті, а також з метою привернути більшу увагу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

З роками спартакіада стала більш масовою та популярною, а спортивна конкуренція за місця в командах гострішою. Щороку до участі долучаються понад 2000 осіб і їх кількість постійно зростає.

До підготовки спартакіади доклали зусиль тисячі людей, серед яких, окрім спортсменів, співробітники Фонду, спонсори, представники соціальних партнерів тощо.

Потерпілі на виробництві змагалися з 6 видів спорту: армспорту, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Збірна команда Дніпропетровської області, яку представляли 11 спортсменів із міст: Новомосковськ, Жовті Води, Марганець, Павлоград, Першотравенськ та Кам’янське, із них троє учасників – представниці прекрасної половини людства, продемонструвала неабияку майстерність та жагу до перемоги й втретє поспіль посіла І загальнокомандне місце серед 25 команд – учасниць.

Управління виконавчої дирекції Фонду у Дніпропетровській області на чолі з начальником Борисом Мазуром всіляко сприяло вирішенню технічних і матеріальних питань, підтримувало учасників та надихало команду на досягнення найвищого результату.

Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу» – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен.