За звітний період обсяг доходів бюджету міста (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить 6913,0 тис.грн., у тому числі надходження до загального фонду бюджету міста - 6910,8 тис.грн., з них надходження податків та зборів загального фонду – 2862,7 тис.грн., міжбюджетні трансферти – 4048,1 тис.грн. , до спеціального фонду – 2,2 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду :

- на утримання установ – 387,3 тис.грн., з них на виплату заробітної плати працівникам установ – 210,6 тис.грн., на харчування дітей та учнів – 108,50тис.грн., на оплату спожитих енергоносіїв – 19,8 тис.грн.

- на утримання системи відео спостереження – 30,5 тис.грн.

- на благоустрій міста (технічне обслуговування системи водовідведення, поточний ремонт доріг) – 940,3 тис.грн.

- на громадські роботи – 0,9 тис.грн.

- на компенсацію пільгового проїзду автомобільним транспортом – 129,40тис.грн.

- на проведення молодіжних заходів – 3,3 тис.грн.

- на оплату центром первинної медико-санітарної допомоги за спожиті енергоносії та медикаменти для пільгової категорії населення - 33,6 тис.грн.

- на державну соціальну допомогу на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 135,60тис.грн.

- на надання пільг та субсидій населенню на тверде паливо та скраплений газ – 105,6 тис.грн.

- на державну допомогу сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 3615,6 тис.грн.

По бюджету розвитку профінансовано видатки у сумі 231,0 тис.грн., з них:

  • виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ№12 - 173,1 тис.грн;
  • на придбання комп’ютерної техніки управлінням праці та соціального захисту населення - 57,9 тис.грн.

Начальник міськфінуправління Л.І.КІРПІЧОВА