За звітний період обсяг доходів міського бюджету (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить 61406,2 тис.грн, у тому числі надходження до загального фонду міського бюджету становлять 60958,8 тис.грн, з них надходження податків та зборів загального фонду – 29480,4 тис.грн, або 104,1% до уточненого плану періоду, міжбюджетні трансферти – 31478,4 тис.грн, або 98,9% до уточненого плану періоду, надходження до спеціального фонду становлять 447,4 тис.грн.

Ресурси міського бюджету, відповідно до вимог чинного законодавства, спрямовувались, в першу чергу, на заробітну плату з нарахуваннями, оплату енергоносіїв та комунальних послуг, оплату харчування дітей та учнів, соціальні виплати, віднесені до захищених статей бюджету.

Видатки загального фонду бюджету міста виконано в сумі 44408,7 тис.грн, або 73,2% від плану періоду.

Видатки загального фонду міського бюджету спрямовано :

- на утримання установ - 62,0% , або 27535,1 тис.грн,

- на охорону здоров’я – 33,1 %, або 14694,4 тис.грн,

- на соціальний захист населення – 1,7 % , або 763,8 тис.грн,

- на житлово – комунальне господарство – 2,6 % , або 1164,8 тис.грн ,

- на утримання доріг - 0,3%, або 110,0 тис.грн,

- на інші видатки – 0,3 %, або 140,6 тис.грн.

Заробітна плата працівникам бюджетних установ за І половину березня виплачена у повному обсязі. Для забезпечення виплати заробітної плати за ІІ половину березня у встановлені терміни кошти профінансовано на рахунки розпорядників 1 квітня 2020 року.

Проплачені спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, відповідно до наданих пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів.

Комунальним некомерційним підприємством «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради» використано 818,1 тис.грн на оплату комунальних послуг та енергоносіїв і на медикаменти пільговій категорії та на заходи щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) – 2,9 тис. грн.

Комунальним некомерційним підприємством «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради» використано 855,6 тис.грн на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, за рахунок коштів медичної субвенції 12308,7 тис.грн на заробітну плату працівникам, медикаменти, харчування, відшкодування пенсії та за рахунок коштів з місцевого бюджету на заходи щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) – 149,4 тис. грн.

На централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок коштів медичної субвенції використано 559,7 тис.грн.

Виконання видатків спеціального фонду становить 5523,1 тис.грн, з них видатки бюджету розвитку – 4558,0 тис.грн, видатки за рахунок фонду охорони навколишнього середовища- 4,6 тис.грн та за рахунок власних надходжень установ – 960,5 тис.грн.

На капітальні видатки розвитку за рахунок надходжень міського бюджету використано на коригування проектно-кошторисної документації та проведення експертизи по капітальному ремонту власного житлового будинку інваліду війни – 32,3 тис.грн., на надання фінансової підтримки комунальному підприємству СМКП «Водоканал» - 3500,0 тис.грн., на оплату експертизи відкоригованих проектів по капітальному ремонту покрівель багатоповерхових житлових будинків – 40,1 тис.грн., на оплату експертизи відкоригованих проектів по капітальному ремонту тротуарів – 48,4 тис.грн., на придбання комп’ютерної техніки виконавчому комітету міської ради – 126,9 тис.грн. та придбання картотечних металевих шаф - 26,7 тис.грн., на придбання комп’ютеру міському фінансовому управлінню – 16,4 тис.грн., на придбання комп’ютерної техніки управлінню праці та соціального захисту населення – 89,7 тис.грн., на послуги з виготовлення робочого проекту та на оплату робіт по капітальному ремонту та приєднанню до електричних мереж зовнішнього освітлення по вул.Робоча – 194,4 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації, проходження експертизи та оплата робіт по капітальному ремонту та приєднанню до електричних мереж зовнішнього освітлення вулиць центральної частини міста – 343,9 тис.грн, на придбання довгострокового медичного обладнання для КНП «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради» - 48,2 тис.грн, на виконання проекту на капітальний ремонт підлоги спортивного залу з заміною покриття в ЗНЗ№5 – 29,0 тис.грн, на роботи з приєднання до електричних мереж зовнішнього освітлення по вул.Миру в районі парку – 62,0 тис.грн.

За рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища профінансовано видатки на ліквідацію несанкціонованих звалищ.

Видатки за рахунок власних надходжень установ спрямовані на заробітну плату педагогічних працівників школи культури та мистецтв, на харчування дітей та учнів, на енергоносії, інші поточні та капітальні видатки установ.

Начальник міськфінуправління Л.І.КІРПІЧОВА