За звітний період обсяг доходів міського бюджету (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить 3580,6 тис.грн., у тому числі надходження до загального фонду міського бюджету становлять 3645,4 тис.грн., з них надходження податків та зборів загального фонду – 3684,0 тис.грн., базової дотації – 20,5 тис.грн., повернуто невикористані залишки коштів субвенцій з загального фонду у сумі 59,1 тис.грн., надходження податків та зборів спеціального фонду становлять 0,1 тис.грн., повернуто невикористані залишки коштів субвенцій з спеціального фонду у сумі 64,9 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду :

- на харчування дітей – 93,2 тис.грн.

- на оплату комунальних послуг та енергоносіїв установ – 1407,4 тис.грн.

- на придбання матеріалів та оплату інших послуг установ –198,4 тис.грн.

- на благоустрій міста (послуги санітарної очистки, прибирання сміття, обслуговування кладовища, технічне обслуговування системи вуличного освітлення ) – 167,7 тис.грн.

- на публікацію регуляторних актів – 0,1 тис.грн.

За рахунок коштів бюджету розвитку профінансовано 1501,7 тис.грн., з них на виготовлення ПКД на капітальний ремонт покрівлі будинку виконкому – 20,1 тис.грн., на реконструкцію адміністративної будівлі в будівлю амбулаторії -851,2 тис.грн, на придбання житла для дітей сиріт – 270,0 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, на реконструкцію мереж водопроводу -360,4 тис.грн. за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам.

Начальник міськфінуправління В.Г. Дубовенко