За звітний період обсяг доходів бюджету міста (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить – 7168,0 тис.грн., у тому числі надходження до загального фонду бюджету міста 7168,0 тис.грн., з них надходження податків та зборів загального фонду – 1541,1 тис.грн., міжбюджетні трансферти – 5626,9 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду :

- на утримання установ – 252,3 тис.грн., з них на виплату заробітної плати працівникам установ – 22,2 тис.грн., на харчування дітей – 65,00тис.грн., на оплату спожитих енергоносіїв – 23,7 тис.грн.

- на оздоровлення дітей в таборах при центрі дитячої творчості та дитячо – юнацькій спортивній школі – 32,6 тис.грн.

- на оплату центром первинної медико-санітарної допомоги за спожиті енергоносії та медикаменти для пільгової категорії населення - 37,8 тис.грн

- на матеріальну допомогу громадянам – 108,1 тис.грн., в тому числі за рахунок субвенції з обласного бюджету за погодженням з депутатами обласної ради – 71,5 тис.грн.

- на благоустрій міста (озеленення, утримання мереж зовнішнього освітлення, освітлення вулиць, утримання кладовищ) – 106,5 тис.грн.

- на оплату громадських робіт -1,5 тис.грн.

- на компенсацію пільгового проїзду автомобільним та залізничним транспортом – 164,3 тис.грн.

- на утримання системи відео спостереження – 19,9 тис.грн.

- медична субвенція районному бюджету - 939,5 тис.грн.

- на державну допомогу сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 3421,0 тис.грн.

- на державну соціальну допомогу на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам – вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 136,50тис.грн.

- на надання пільг та субсидій населенню на тверде паливо та скраплений газ – 4,4 тис.грн.

Начальник міськфінуправління Л.І.КІРПІЧОВА