За звітний період обсяг доходів міського бюджету (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить 6349,1 тис.грн., у тому числі надходження до загального фонду міського бюджету становлять 6348,9 тис.грн., з них надходження податків та зборів загального фонду – 1499,2 тис.грн., міжбюджетні трансферти – 4849,7 тис.грн., надходження до спеціального фонду - 0,2 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду :

- на оплату праці працівникам бюджетних установ – 17,4 тис.грн.

- на харчування дітей та учнів – 81,3 тис.грн.

- на оплату енергоносіїв бюджетними установами – 138,9 тис.грн.

- на придбання матеріалів та оплату інших послуг установ – 32,6 тис.грн.

- на оплату послуг по поточному ремонту пам’ятників – 20,0 тис.грн.

- на оплату зовнішнього освітлення міста – 28,8 тис.грн.

- на виконання заходів міської програми соціального захисту окремих категорій громадян (на матеріальну допомогу громадянам міста) – 14,0 тис.грн.

- на виплату соціальної допомоги прийомним сім’ям – 118,1 тис.грн.

- субвенція на відшкодування вартості ліків – 53,0 тис.грн.

- державну допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям - інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 3385,5 тис.грн.

- на надання пільг та субсидій населенню на житлово-комунальні послуги – 1217,9 тис.грн

- надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива за рахунок субвенції з державного бюджету – 51,7 тис.грн.

За рахунок коштів бюджету розвитку профінансовано 17,0 тис.грн., з них на експертизу для капітального ремонту прилеглої території до ЦДТ- 7,6 тис.грн., на експертизу на проведення капітального ремонту дороги по вул.Говорова – 9,4тис.грн.

Начальник міськфінуправління В.Г.Дубовенко