За звітний період обсяг доходів загального фонду бюджету міста становить – 7958,8 тис.грн., з них надходження податків та зборів – 3848,5 тис.грн., міжбюджетні трансферти – 4110,3 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду:

- на утримання установ – 460,2 тис.грн., з них на виплату заробітної плати працівникам установ – 118,4 тис.грн., на харчування дітей – 20,7тис.грн., на оплату за спожиті енергоносії – 67,3 тис.грн.

- на оплату центром первинної медико-санітарної допомоги за спожиті енергоносії та придбання молочних сумішей - 16,5 тис.грн

- на утримання системи відео спостереження – 31,4 тис.грн.

- на благоустрій міста (озеленення, утримання мереж зовнішнього освітлення, освітлення вулиць) – 149,4 тис.грн.

- на дорожню розмітку – 146,5 тис.грн.

- на оплату громадських робіт – 2,1 тис.грн.

- на поточний ремонт ліфту по вул.Миру 11( 2п.) – 199,3 тис.грн.

- на компенсацію пільгового проїзду автомобільним транспортом – 129,4тис.грн.

- на державну допомогу сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 3987,8 тис.грн.

-на надання пільг та субсидій населенню на тверде паливо та скраплений газ – 6,9 тис.грн.

По бюджету розвитку профінансовано видатки у сумі 710,6 тис.грн., з них:

- аванс для придбання матеріалів на капітальний ремонт частини покрівлі ДНЗ№12 – 431,4 тис.грн;

  • оплата за виконання експертизи та коригування проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт тротуару по вул..Каштановій - 9,5тис.грн.;
  • оплата за виконання експертизи та коригування проектно- кошторисної документації на капітальний ремонт покрівель в багатоповерхових житлових будинках за адресами вул.Коцюбинського 194, вул..Богми 6, вул. Чехова 6, вул..Я.Никоненка 126 - 49,0 тис.грн.

- субвенція обласному бюджету на заходи з громадської безпеки та територіальної оборони – 57,0 тис. грн.

- придбання ноутбуків за рахунок коштів субвенції на забезпечення сучасної загальної середньої освіти "Нова українська школа" - 80,8 тис.грн.

- придбання ноутбуків для улаштування ресурсних кімнат за рахунок субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції – 82,9 тис.грн.

В.о.начальника міськфінуправління С.О.ФАСТОВА