За звітний період обсяг доходів бюджету міста (без врахування власних надходжень бюджетних установ) становить 11597,4 тис.грн., у тому числі надходження до загального фонду бюджету міста – 11592,3 тис.грн., з них надходження податків та зборів загального фонду – 3313,9 тис.грн., міжбюджетні трансферти – 8278,4 тис.грн. , спеціального фонду – 5,1 тис.грн.

За звітний період за пропозиціями головних розпорядників бюджетних коштів профінансовані видатки по загальному фонду :

- на утримання установ – 6962,0 тис.грн., з них на виплату заробітної плати працівникам установ – 6788,1 тис.грн., на харчування дітей – 30,8 тис.грн., на оплату спожитих енергоносіїв – 113,2 тис.грн.

- на утримання системи відео спостереження – 31,2 тис.грн.

- на благоустрій міста (утримання мереж зовнішнього освітлення, фарбування об’єктів благоустрою, поточний ремонт доріг) – 313,6 тис.грн.

- на придбання путівок для оздоровлення дітей – 52,1 тис.грн.

- на компенсацію пільгового проїзду автомобільним та залізничним транспортом – 175,1 тис.грн.

- на проведення молодіжних заходів – 4,5 тис.грн;

- на заходи по перевезенню призовників – 2,9 тис.грн;

- на заходи програми соціального захисту окремих категорій громадян – 30,7 тис.грн;

- медична субвенція районному бюджету - 939,5 тис.грн.

- на державну допомогу сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 3776,5 тис.грн.

Начальник міськфінуправління Л.І.КІРПІЧОВА