Г Р А Ф І К

проведення телефонних «гарячих ліній» для прийому усних звернень громадян керівниками структурних підрозділів міської ради, бюджетних установ, міських комунальних підприємств в 2022 році

1. Загальний відділ міської ради
ЛАРІНА Інна Володимирівна
НАРІЧЕНКО Світлана Юріївна
на постійній основі (щоденно)
Понеділок -четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45
4-24-52
2. Міське фінансове управління міської ради
КІРПІЧОВА Лариса Іванівна
18 січня
30 серпня
З 10.00 до 12.00
4-20-76
3. Відділ освіти міської ради
АФАНАСЬЄВА Ірина Миколаївна
21 січня
16 вересня
З10.00 до 12.00
066-108-58-95
4. Управління праці та соціального захисту населення міської ради
ЗАХАРОВА Олена Леонідівна
Щомісячно третій вівторок
З 10.00 до 12.00
4-21-61, 068-208-67-54, 066-765-53-87
5. Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради
РОМАНОВСЬКИХ Андрій Аркадійович
25 січня
08 липня
З 10.00 до 12.00
4-15-50
6. Відділ реєстрації міської ради
КУСЛИВА Ольга Миколаївна
04 лютого
12 липня
З 10.00 до 12.00
4-14-63, 4-60-10
7. Юридичний відділ міської ради
КОВТУН Анжела Олегівна
10 лютого
15 липня
З 10.00 до 12.00
4-65-18
8. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради
ПЕТРУКОВИЧ Юлія Григорівна
17 лютого
22 липня
З 10.00 до 12.00
4-23-02
9. Служба у справах дітей міської ради
СІТАЛО Наталія Миколаївна
22 лютого
26 липня
З 10.00 до 12.00
4-21-52
10. Відділ архітектури та містобудування міської ради
ШЕРЕМЕТ Світлана Сергіївна
25 лютого
09 вересня
З 10.00 до 12.00
4-22-36
11. Відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради
КУПРІН Марина Олександрівна
11 березня
02 серпня
З 10.00 до 12.00
4-36-27
12. Відділ охорони здоров' я міської ради
РЕУТОВА Людмила Олександрівна
18 березня
05 серпня
З 10.00 до 12.00
4-26-08
13. Відділ з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради
ПОЛОВНА Наталія Вікторівна
22 березня
11 серпня
З 10.00 до 12.00
4-26-08
14. Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради
ПЕЛИХ Сергій Васильович
17 травня
18 жовтня
З 10.00 до 12.00
4-23-22
15. Центр надання адміністративних послуг міської ради
КОРНЄВ Олег Леонідович
31 березня
23 вересня
З 10.00 до 12.00
4-00-81
16. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-1»
ПАНАСЮК Людмила Сидорівна
05 квітня
04 жовтня
З 10.00 до 12.00
0509768936
17. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2»
ХАЛАБУДА В’ячеслав Володимирович
12 квітня
07 жовтня
З 10.00 до 12.00
0505756903
18. Комунальне підприємство "Благоустрій" Синельниківської міської ради
ВІСІЧ Володимир Васильович
19 квітня
21 жовтня
З 10.00 до 12.00
0980610570
19. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради»
ДОВГАНЬ Петро Васильович
21 квітня
28 жовтня
З 10.00 до 12.00
0935380738
20. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради»
САЧКО Олена Ігорівна
28 квітня
04 листопада
З 10.00 до 12.00
0992608243
21. Синельниківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
ОБЕРЕМЧЕНКОЖанна Анатоліївна
29 квітня
11 листопада
З 10.00 до 12.00
0979125095
22. Комунальна установа «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
ТИМОШЕНКО Алла Данилівна
20 травня
18 листопада
З 10.00 до 12.00
0732625299
23. Комунальне підприємство Синельниківської міської ради «Ритуальна служба»
ЛОБАНОВ Володимир Володимирович
27 травня
25 листопада
З 10.00 до 12.00
0500823012

© 2022 Supported by Gray