Г Р А Ф І К

проведення телефонних «гарячих ліній» для прийому усних звернень громадян керівниками структурних підрозділів міської ради, бюджетних установ, міських комунальних підприємств в 2021 році

1. Загальний відділ міської ради
ЛАРІНА Інна Володимирівна
НАРІЧЕНКО Світлана Юріївна
на постійній основі (щоденно)
Понеділок -четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45
4-24-52
2. Міське фінансове управління міської ради
КІРПІЧОВА Лариса Іванівна
22 січня
02 липня
З 10.00 до 12.00
4-20-76
3. Відділ освіти міської ради
АФАНАСЬЄВА Ірина Миколаївна
29 січня
17 вересня
З10.00 до 12.00
066-108-58-95
4. Управління праці та соціального захисту населення міської ради
ЗАХАРОВА Олена Леонідівна
Щомісячно третій вівторок
З 10.00 до 12.00
4-21-61, 068-208-67-54, 066-765-53-87
5. Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради
РОМАНОВСЬКИХ Андрій Аркадійович
15 січня
09 липня
З 10.00 до 12.00
4-15-50
6. Відділ реєстрації міської ради
КУСЛИВА Ольга Миколаївна
05 лютого
23 липня
З 10.00 до 12.00
4-14-63, 4-60-10
7. Юридичний відділ міської ради
КОВТУН Анжела Олегівна
12 лютого
13 липня
З 10.00 до 12.00
4-65-18
8. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради
ЗАІТОВА Оксана Володимирівна
16 лютого
03 серпня
З 10.00 до 12.00
4-23-02
9. Служба у справах дітей міської ради
СІТАЛО Наталія Миколаївна
26 лютого
27 липня
З 10.00 до 12.00
4-21-52
10. Відділ архітектури та містобудування міської ради
ШЕРЕМЕТ Світлана Сергіївна
12 березня
03 вересня
З 10.00 до 12.00
4-22-36
11. Відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради
КУПРІН Марина Олександрівна
16 березня
13 серпня
З 10.00 до 12.00
4-36-27
12. Відділ охорони здоров' я міської ради
РЕУТОВА Людмила Олександрівна
09 квітня
22 жовтня
З 10.00 до 12.00
4-26-08
13. Відділ з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради
ПОЛОВНА Наталія Вікторівна
19 березня
10 серпня
З 10.00 до 12.00
4-26-08
14. Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради
ПЕЛИХ Сергій Васильович
18 травня
30 вересня
З 10.00 до 12.00
4-23-22
15. Центр надання адміністративних послуг міської ради
КОРНЄВ Олег Леонідович
30 березня
21 вересня
З 10.00 до 12.00
4-00-81
16. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-1»
ПАНАСЮК Людмила Сидорівна
02 квітня
01 жовтня
З 10.00 до 12.00
0509768936
17. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2»
ХАЛАБУДА В’ячеслав Володимирович
06 квітня
05 жовтня
З 10.00 до 12.00
0505756903
18. Комунальне підприємство "Благоустрій" Синельниківської міської ради
ВІСІЧ Володимир Васильович
13 квітня
26 жовтня
10.00 до 12.00
0980610570
19. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради»
ДОВГАНЬ Петро Васильович
16 квітня
05 листопада
З 10.00 до 12.00
0935380738
20. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради»
САЧКО Олена Ігорівна
23 квітня
09 листопада
З 10.00 до 12.00
0992608243
21. Синельниківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
ОБЕРЕМЧЕНКОЖанна Анатоліївна
27 квітня
12 листопада
З 10.00 до 12.00
0979125095
22. Комунальна установа «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
ТИМОШЕНКО Алла Данилівна
21 травня
19 листопада
З 10.00 до 12.00
0732625299
23. Комунальне підприємство Синельниківської міської ради «Ритуальна служба»
ЛОБАНОВ Володимир Володимирович
28 травня
26 листопада
З 10.00 до 12.00
0500823012