Г Р А Ф І К

проведення телефонних «гарячих ліній» для прийому усних звернень громадян керівниками структурних підрозділів міської ради, бюджетних установ, міських комунальних підприємств в 2020 році

1. Загальний відділ міської ради
ЛАРІНА Інна Володимирівна
НАРІЧЕНКО Світлана Юріївна
на постійній основі (щоденно)
Понеділок -четвер з 8.00 до 17.00
п’ятниця з 8.00 до 15.45
4-24-52
2. Міське фінансове управління міської ради
КІРПІЧОВА Лариса Іванівна
21 січня
03 липня
З 10.00 до 12.00
4-20-76
3. Відділ освіти міської ради
АФАНАСЬЄВА Ірина Миколаївна
28 січня
18 вересня З
10.00 до 12.00
066-108-58-95, 097-365-21-34
4. Управління праці та соціального захисту населення міської ради
ЗАХАРОВА Олена Леонідівна
Щомісячно третій вівторок
З 10.00 до 12.00
4-21-61, 068-208-67-54, 066-765-53-87
5. Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради
РОМАНОВСЬКИХ Андрій Аркадійович
04 лютого
07 липня
З 10.00 до 12.00
4-15-50
6. Відділ реєстрації міської ради
КУСЛИВА Ольга Миколаївна
07 лютого
10 липня
З 10.00 до 12.00
4-14-63, 4-60-10
7. Юридичний відділ міської ради
КОВТУН Анжела Олегівна
14 лютого
14 липня
З 10.00 до 12.00
4-65-18
8. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради
ПЕТРУКОВИЧ Юлія Григорівна
21 лютого
21 липня
З 10.00 до 12.00
4-23-02
9. Служба у справах дітей міської ради
СІТАЛО Наталія Миколаївна
13 березня
24 липня
З 10.00 до 12.00
4-21-52
10. Відділ архітектури та містобудування міської ради
ШЕРЕМЕТ Світлана Сергіївна
17 березня
04 серпня
З 10.00 до 12.00
4-22-36
11. Відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради
КУПРІН Марина Олександрівна
24 березня
07 серпня
З 10.00 до 12.00
4-25-27
12. Відділ з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради
ПОЛОВНА Наталія Вікторівна
03 квітня
11 серпня
З 10.00 до 12.00
4-26-08
13. Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради
ПЕЛИХ Сергій Васильович
07 квітня
05 серпня
З 10.00 до 12.00
4-23-22
14. Центр надання адміністративних послуг міської ради
КОРНЄВ Олег Леонідович
14 квітня
08 вересня
З 10.00 до 12.00
4-00-81
15. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-1»
ПАНАСЮК Людмила Сидорівна
17 квітня
15 вересня
З 10.00 до 12.00
0509768936
16. Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2»
ХАЛАБУДА В’ячеслав Володимирович
24 квітня
22 вересня
З 10.00 до 12.00
0505756903
17. Синельниківське міське комунальне підприємство «Водоканал»
ШМИГЛО Сергій Григорович
28 квітня
02 жовтня
10.00 до 12.00
0633273469, 0666431559
18. Синельниківське міське комунальне підприємство «Виробниче об’єднання житлово-комунального господарства»
ВІСІЧ Володимир Васильович
15 травня
09 жовтня
З 10.00 до 12.00
0980610570
19. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради»
ДОВГАНЬ Петро Васильович
23 червня
27 листопада
З 10.00 до 12.00
0637960129, 0935380738
20. Комунальне некомерційне підприємство «Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради»
САЧКО Олена Ігорівна
19 травня
20 жовтня
З 10.00 до 12.00
0992608243
21. Синельниківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
ОБЕРЕМЧЕНКОЖанна Анатоліївна
26 травня
06 листопада
З 10.00 до 12.00
4-26-30
22. Комунальна установа «Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
ТИМОШЕНКО Алла Данилівна
16 червня
10 листопада
З 10.00 до 12.00
0732625299
23. Комунальне підприємство Синельниківської міської ради «Ритуальна служба»
ЛОБАНОВ Володимир Володимирович
19 червня
24 листопада
З 10.00 до 12.00
0500823012