Г Р А Ф І К

проведення телефонних «гарячих ліній» для прийому усних звернень громадян керівниками структурних підрозділів міської ради,

бюджетних установ, міських комунальних підприємств в 2019 році

Загальний відділ міської ради

ЛАРІНА Інна Володимирівна

НАРІЧЕНКО Світлана Юріївна

на постійній основі (щоденно)

понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00,

п'ятниця: з 8.00 до 15.45

4-24-52


Міське фінансове управління міської ради

ФАСТОВА Світлана Олександрівна

19 січня
02 липня

З 10.00 до 12.00 год.
4-20-76, 4-22-86

Відділ освіти міської ради

АФАНАСЬЄВА Ірина Миколаївна

25 січня

06 вересня

З 10.00 до 12.00 год.

066-108-58-95, 097-365-21-34

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради

РОМАНОВСЬКИХ Андрій Аркадійович

08 лютого

12 липня

З 10.00 до 12.00 год.
4-90-20

Управління праці та соціального захисту населення міської ради

ЗАХАРОВА Олена Леонідівна
Щомісячно третій вівторок
З 10.00 до 12.00 год.
4-21-61

Відділ реєстрації міської ради

КУСЛИВА Ольга Миколаївна

15 лютого

04 жовтня

з 10.00 до 12.00

4-14-63, 4-60-10

Юридичний відділ міської ради

КОВТУН Анжела Олегівна

15 березня

19 липня
З 10.00 до 12.00 год.
4-65-18

Відділ у правах сім`ї, молоді та спорту міської ради
ПЕТРУКОВИЧ Юлія Григорівна

29 березня

26 липня

З 10.00 до 12.00 год.
4-23-02

Служба у справах дітей міської ради
СІТАЛО Наталія Миколаївна

22 березня

09 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
4-21-52

Відділ архітектури та містобудування міської ради

ШЕРЕМЕТ Світлана Сергіївна

05 квітня

16 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
0974498248, 4-22-36

Відділ соціально-економічного розвитку міста міської ради

КУПРІН Марина Олександрівна

12 квітня

30 серпня

З 10.00 до 12.00 год.
4-25-27

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради
ПОЛОВНА Наталія Вікторівна

15 квітня

09 вересня

З 10.00 до 12.00 год.
4-26-08

Відділ спеціальної, мобілізаційної та військової роботи міської ради
ПЕЛИХ Сергій Васильович

26 квітня

20 вересня

З 10.00 до 12.00 год.
4-23-22

Центр надання адміністративних послуг міської ради
КОРНЄВ Олег Леонідович

13 травня

27 вересн

З 10.00 до 12.00 год.
4-00-81

Синельниківське міське комунальне підприємства «Житлово-експлуатаційна контора-1»
ПАНАСЮК Людмила Сидорівна

17 травня

11 жовтня

З 10.00 до 12.00 год.
4-19-51, 0509768936


Синельниківське міське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2»

ХАЛАБУДА В'ячеслав Володимирович

24 травня

25 жовтня

З 10.00 до 12.00 год.
4-13-10, 0505756903

Синельниківське міське комунальне підприємство «Водоканал»

ШМИГЛО Сергій Григорович

27 травня

01 листопада
З 10.00 до 12.00 год.
0938514183, 09997159914, 0980131384

Синельниківське міське комунальне підприємство «Виробниче об`єднання житлово-комунального господарства»
ВІСІЧ Володимир Васильович

31 травня

08 листопада

З 10.00 до 12.00 год.
0980610570

Комунальне некомерційне підприємство "Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги Синельниківської міської ради"

САЧКО Олена Ігорівна

07 червня

15 листопада

З 10.00 до 12.00

2-37-62

Синельниківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

ОБЕРЕМЧЕНКО Жанна Анатоліївна

10 червня

22 листопада

з 10.00 до 12.00

4-26-30

Комунальна установа "Синельниківський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

ТИМОШЕНКО Алла Данилівна

14 червня

29 листопада

з 10.00 до 12.00

0732625299

Комунальнае підприємство Синельниківської міської ради "Ритуальна служба"

ЛОБАНОВ Володимир Володимирович

21 червня

13 грудня

з 10.00 до 12.00

0500823012